Góly
0
Štatistiky zápasu

Súhrn

Dôležitý duel v boji o semifinálovú miestenku sa hral v Nových Zámkoch, kde sa z tesného víťazstva 29:28 v regionálnom derby v rámci 3. kola tešili hostia z HKM Šaľa. Domáci MHC Štart doplatil na nevydarený záver prvého polčasu, keď súper získal päťgólový náskok. Ten po zmene strán Šaľania ešte mierne zvýšili (17:11, 21:15, 22:16). Novozámčania potom začali stíhaciu jazdu. Tri minúty pred koncom a 36 sekúnd pred záverečným hvizdom sa dotiahli na rozdiel jediného gólu (27:28, 28:29), ale vyrovnať sa im už nepodarilo, a tak sa na nich Šaľa nielen bodovo dotiahla, ale aj poskočila na 4. pozíciu v tabuľke.
MHC Štart Nové Zámky – HKM Šaľa 28:29 (9:14)
Najviac gólov: G. Vadkerti 8/1 – Petro 7/5, 300 divákov