Góly
0
Štatistiky zápasu

Súhrn

Len do druhého zápasu po svojom návrate na lavičku hádzanárov MHC Štart Nové Zámky musel čakať tréner Peter Sporni na prvé víťazstov. To dosiahli jeho staronoví zverenci v piatkovom stretnutí 13. kola Slovnaft handball extraligy mužov 2019/2020, v ktorom si v súlade s očakávaniami poradili so Slovanom Modra vysoko 35:18 (17:10) a vďaka zisku dvoch bodov sú v kontakte s tímami bojujúcimi o prvú štvorku. Duel mal vyrovnaný priebeh len niečo vyše desať minút. Domáci si už do prestávky vypracovali sedemgólový náskok, ktorý po zmene strán natiahli až na 20 gólov (34:14, 35:15). Hostia troma presnými zásahmi v závere len zmiernili svoju dvanástu prehru v sezóne, v ktorej ešte nebodovali.